<april 2018>
mdwdvzz
01
02 03 04 05 060708
09 101112131415
16 17 18 19 20 2122
23 24 25 26 27 2829
30

Volkel 5 - FC de Rakt 5 5-2
Festilen... - FC de Rakt 1 5-0
FC de Rakt JO13-1 - Sparta'2... 1-6
Vorstenb... - FC de Rakt MO15-1 2-0
FC de Rakt 5 - Festilen... 4-0
FC de Rakt 1 - WEC 1 1-2
FC de Rakt JO13-1 - Mierlo H... 1-3
Juliana ... - FC de Rakt MO15-1 3-0
ERP JO1... - FC de Rakt JO15-2 0-5
Boekel S... - FC de Rakt 5 1-5





FC De Rakt.nl > Actueel > Wedstrijdprogramma
Wedstrijdschema van ma 16 April 2018
tot en met zo 29 April 2018
Week verder >
Datum Tijd No. Wedstrijd Plaats Scheids Kleedkamers Veld
16 Apr19:0077628EVVC JO11-1 - FC de Rakt JO11-2VINKEL /
18 Apr19:0077720Nooit Gedacht JO11-2 - FC de Rakt JO11-2GEFFEN /
21 Apr09:0085530FC de Rakt JO9-2 - SJO Vianen Vooruit HBV JO9-3GUDENLeider2c / 7L2A
21 Apr09:0085978FC de Rakt JO8-1 - Festilent JO8-1UDENLeider3e / 8L2A
21 Apr09:0086333HVCH JO8-5 - FC de Rakt JO8-2HEESCH /
21 Apr09:1579845Blauw Geel'38/JUMBO JO11-8 - FC de Rakt JO11-3VEGHEL /
21 Apr09:3089488Festilent JO7-1G/Festilent JO7-2 - FC de Rakt JO7-1ZEELAND /
21 Apr10:0076421FC de Rakt JO13-4M - Margriet JO13-8MUDENLeider1 / 54
21 Apr10:0078250FC de Rakt JO11-2 - Schijndel/DE WIT JO11-2UDENLeider3f / 62B
21 Apr10:0081149FC de Rakt JO10-1 - Vorstenbossche Boys JO10-1UDENLeider2d / 8R2A
21 Apr10:0073643FC de Rakt JO11-1 - SV TOP JO11-1UDENLeider4 / 7R1
21 Apr10:3083195Avanti'31 JO9-2 - FC de Rakt JO9-1SCHIJNDEL /
21 Apr11:0075959Nulandia JO13-3G - FC de Rakt JO13-3NULAND /
21 Apr12:0066253Vorstenbossche Boys MO15-1 - FC de Rakt MO15-1VORSTENBOSCH /
21 Apr12:1512837FC de Rakt JO13-1 - Sparta'25 JO13-1UdenH. van Dijk4 / 21
21 Apr12:1588931FC de Rakt JO13-2 - Stiphout Vooruit JO13-4GUDENF. de Bruin1 / 84
21 Apr12:4570766Prinses Irene JO15-1 - FC de Rakt JO15-1NISTELRODE /
21 Apr13:1571565OSS'20 JO15-4 - FC de Rakt JO15-2OSS /
21 Apr14:4569614FC de Rakt JO17-1 - Achilles Reek JO17-1UDENH. Vissers3 / 61
21 Apr15:1567367OSS'20 JO19-2 - FC de Rakt JO19-1OSS /
21 AprAFGELASTFC de Rakt Veteranen - Odiliapeel VeteranenUden /
22 Apr10:0046621Volkel 5 - FC de Rakt 5Uden /
22 Apr10:0047337FC de Rakt 3 - MVC 3Uden3 / 72
22 Apr10:0050389Venhorst 5 - FC de Rakt 6Venhorst /
22 Apr12:0057491FC de Rakt VR1 - Rhode VR1UdenS. de Bruin4 / 11
22 AprAFGELAST50594FC de Rakt 2 - Gemert 4Uden /
22 Apr12:3047323FC de Rakt 4 - Odiliapeel 3UdenH. Vissers2 / 82
22 Apr14:3036360Festilent 1 - FC de Rakt 1Zeeland /
28 Apr09:0085527FC de Rakt JO9-2 - DAW JO9-3UDEN1 / 52A
28 Apr09:0085979FC de Rakt JO8-1 - Gemert JO8-3UDEN2 / 62A
28 Apr09:0086577Festilent JO8-2 - FC de Rakt JO8-2ZEELAND /
28 Apr09:0089495FC de Rakt JO7-1 - HVCH JO7-7/HVCH JO7-8UDEN3 / 71B
28 Apr10:0081388FC de Rakt JO10-1 - Nulandia JO10-1UDEN4 / 82A
28 Apr11:3088924VOW JO13-1 - FC de Rakt JO13-2VEGHEL /
28 Apr12:0066072ST De Zwaluw/V.V. Achates MO17-2 - FC de Rakt MO17-1Ottersum /
28 Apr14:4567952FC de Rakt JO19-1 - Blauw Geel'38/JUMBO JO19-4UDEN3 / 12
28 Apr14:4570733FC de Rakt JO15-1 - Berghem Sport JO15-2UDEN4 / 21
28 Apr16:30VOW Veteranen - FC de Rakt VeteranenZijtaart /
29 Apr10:00Udi'19 14 - FC de Rakt 4Uden /
29 Apr10:0046024FC Uden 6 - FC de Rakt 5Uden /
29 Apr12:00FC de Rakt 2 - Juliana Mill 4Uden4 / 51
29 Apr12:0056308FC de Rakt VR1 - Volkel VR1UDENS. de Bruin /
29 Apr12:3044260FC de Rakt 6 - De Willys 3UDENM. Franken /
29 Apr14:3039606FC de Rakt 1 - SCMH 1Uden4 / 11

Klik op de wedstrijd voor meer details.