<january 2019>
mdwdvzz
01 02 03 040506
07 08 09 10 11 1213
14 15 16 17 18 1920
21 22 23 24 25 2627
28 29 30 31

FC de Rakt Veteranen - Udi Vete... 1-1
UDI'19 J... - FC de Rakt JO13-1 3-1
FC de Rakt 5 - VCO 2 6-0
ST Keldo... - FC de Rakt JO12-1G 0-5
FC Uden 6 - FC de Rakt 5 3-1
HVV Helm... - FC de Rakt 1 2-1
FC de Rakt JO12-1G - UDI19/CS... 3-3
FC de Rakt JO13-1 - Rhode/Va... 1-4
FC de Rakt JO17-1 - Hapse Bo... 4-0
Maliskam... - FC de Rakt JO13-1 7-1





FC De Rakt.nl > Team > FC de Rakt 2
FC de Rakt 2

Leiders: Bas Aarts
Trainer: Eugéne Marijnissen

Samenstelling selectie 2018/2019:

Jordy Bergers, Gijs Willems, Jacky van Boxtel, Harm van Kessel, Rick van den Boom, Patrick Bosman, Robin de Jong, Jord Donkers, Boi Kennis, Sam Coppens, Nail McColm, Bart Langenhuizen, Robert van Nistelrooij, Siebe vd Elzen, Jaap van de Rakt, Giel van den Brand, Bas vd Broek, Jur vd Broek, Sil vd Broek, Ward Donkers, Roy Timmers, Joep Wiendels, Daan Vesters, Daan Aarts, Mike Wissekerke, Gijs van der Schee, Jeroen van de Berg, Siem van Oort, Max Wiendels, Gino Wijdeven, Stephan van Asseldonk, Jeroen Smulders, Bart v Geelkerken, Coen van den Boogaard, Christian Verwijlen, Jelle vd Elzen, Nick van Leeuwen, Tim van den Elzen, Stijn Braam, Werner Timmers en Mathijs van de Wiel.

Trainen op:
Dinsdag van 20:00- 21:30 op veld 3.
Donderdag van 20:00- 21:30 op veld 3.

Email: 2e@fcderakt.nl  

 





Shirtsponsor
.FC de Rakt 1 + 2 - NEDERLAND '81 BV.
Uitslagen
Datum Wedstrijd Uitslag
18 Dec WEC O23 - FC de Rakt 2
-
09 Dec SCMH 3 - FC de Rakt 2
-
02 Dec FC de Rakt 2 - Blauw Geel38/JUMBO 6
-
25 Nov Venhorst 3 - FC de Rakt 2
-
18 Nov FC de Rakt 2 - Erp 5
-
11 Nov Festilent 3 - FC de Rakt 2
-
04 Nov FC de Rakt 2 - Gemert 4
-
28 Oct FC Uden 4 - FC de Rakt 2
-
14 Oct FC de Rakt 2 - UDI19/CSU 7
-
07 Oct Schijndel/DE WIT 3 - FC de Rakt 2
-
30 Sep FC de Rakt 2 - Boekel Sport 4
-
23 Sep DSV 5 - FC de Rakt 2
-
16 Sep Festilent 3 - FC de Rakt 2
-
09 Sep FC de Rakt 2 - OSS20 5
-
02 Sep DAW Schaijk 5 - FC de Rakt 2
-
Programma
Datum Tijd Aanwezig / Vertrek Wedstrijd Plaats
10 Feb 12:00 FC de Rakt 2 - DSV 5UDEN
17 Feb 11:00 Boekel Sport 4 - FC de Rakt 2BOEKEL
24 Feb 12:00 FC de Rakt 2 - Festilent 3UDEN
26 Feb FC de Rakt 2 - VOW O23Uden
17 Mrt 12:00 Erp 5 - FC de Rakt 2ERP
24 Mrt 12:00 FC de Rakt 2 - Venhorst 3UDEN
07 Apr 12:00 Blauw Geel38/JUMBO 6 - FC de Rakt 2VEGHEL
14 Apr 12:00 FC de Rakt 2 - SCMH 3UDEN
12 Mei 12:00 Gemert 4 - FC de Rakt 2GEMERT
19 Mei 12:00 FC de Rakt 2 - Schijndel/DE WIT 3UDEN
26 Mei 13:00 UDI19/CSU 7 - FC de Rakt 2UDEN