<november 2019>
mdwdvzz
010203
04 05 06 07 08 0910
11 12 13 14 15 1617
18 19 2021 22 2324
25 26 27 28 29 30

FC de Rakt 7 - VCO 2 2-0
FC de Rakt JO13-1G - Festilen... 0-2
FC de Rakt JO17-1 - Nooit Ge... 1-0
Volkel 8 - FC de Rakt 7 3-2
FC de Rakt Veteranen - DAW Vete... 0-1
WEC JO17... - FC de Rakt JO17-1 2-0
Rhode/Va... - FC de Rakt JO13-1G 7-1
FC de Rakt 7 - Festilen... 0-2
FC de Rakt 6 - Schijnde... 2-5
FC de Rakt 1 - Odiliape... 4-1





FC De Rakt.nl > Team > FC de Rakt 3
FC de Rakt 3

Leider: Carlo Hoogers
Leider: Martijn Raijmakers
Leider: John Cissen

Ass. scheidsrechter: Eric Voerman

Samenstelling team 2019/2020:

Danny Klaasen, Caine Doedee, Bart Evers, Luc Vievermans, Martijn Temming, Willem van Boekel, Tim Wiendels, Rob Claassen, Daimy van Praag, Roy Bergers, Robert van Nistelrooij, Joep Wiendels, Max Wiendels, Remco van Veenendaal, Joost vd Spoel, Bas Claassen, Marc Klaare, Paul vd Elzen en Daan v Hooft.    

Trainen op:
- Donderdag van 20:00- 21:30 op veld 3 en in kleedlokaal 2.

Email: 3e@fcderakt.nl   

Facebook: https://www.facebook.com/FCdeRakt3





Shirtsponsor
.FC de Rakt 3 - van Gogh Montage en Afbouw - John Cissen Bouwbedrijf.
Uitslagen
Datum Wedstrijd Uitslag
17 Nov Nulandia 5 - FC de Rakt 3
-
10 Nov FC de Rakt 3 - Erp 6
-
27 Oct Heeswijk 4 - FC de Rakt 3
-
22 Oct JVC Cuijk 2 - FC de Rakt 3
-
20 Oct FC de Rakt 3 - UDI19/CSU 7
-
13 Oct FC de Rakt 3 - Avanti31 3
-
06 Oct SCMH 3 - FC de Rakt 3
-
22 Sep Vorstenbossche Boys 3 - FC de Rakt 3
-
15 Sep FC de Rakt 3 - Udi 6
-
08 Sep FC de Rakt 3 - VCA 2
-
01 Sep GVV-57 3 - FC de Rakt 3
-
25 Aug UDI 5 - FC de Rakt 3
-
Programma
Datum Tijd Aanwezig / Vertrek Wedstrijd Plaats
24 Nov 09:30 FC de Rakt 3 - RKVV Keldonk 2UDEN
01 Dec 12:00 Avesteyn 3 - FC de Rakt 3HEESWIJK-DINTHER
08 Dec 09:30 FC de Rakt 3 - Schijndel/DE WIT 5UDEN
15 Dec 09:30 FC de Rakt 3 - Schijndel 5UDEN
26 Jan 09:30 FC de Rakt 3 - Blauw Geel38/JUMBO 8UDEN
02 Feb 09:30 FC de Rakt 3 - Vorstenbossche Boys 3UDEN
09 Feb 13:00 Erp 6 - FC de Rakt 3ERP
16 Feb 09:30 FC de Rakt 3 - Nulandia 5UDEN
08 Mrt 11:00 Avanti31 3 - FC de Rakt 3SCHIJNDEL
15 Mrt 09:30 FC de Rakt 3 - SCMH 3UDEN
29 Mrt 11:30 RKVV Keldonk 2 - FC de Rakt 3ERP
05 Apr 09:30 FC de Rakt 3 - Avesteyn 3UDEN
19 Apr 12:00 Schijndel/DE WIT 5 - FC de Rakt 3SCHIJNDEL
10 Mei 13:00 UDI19/CSU 7 - FC de Rakt 3UDEN
17 Mei 09:30 FC de Rakt 3 - Heeswijk 4UDEN
24 Mei 10:00 Blauw Geel38/JUMBO 8 - FC de Rakt 3VEGHEL