<october 2019>
mdwdvzz
01 02 03 04 0506
07 08 09 10 11 1213
14 15 16 17 18 1920
2122 23 24 25 2627
28 29 30 31

UDI19/CS... - FC de Rakt 7 4-1
FC de Rakt 1 - Nederwet... 2-1
FC de Rakt Veteranen - Pr. Iren... 0-1
FC de Rakt 7 - Venhorst... 3-2
FC Uden 1 - FC de Rakt 1 0-2
Boekel S... - FC de Rakt Veteranen 5-6
Avesteyn... - FC de Rakt JO13-1G 8-2
Avesteyn... - FC de Rakt JO17-1 2-4
FC de Rakt 1 - Elsendor... 0-2
FC de Rakt Veteranen - SCMH Vet... 7-1





FC De Rakt.nl > Team > FC de Rakt 5
FC de Rakt 5

Leider: Dennis van Kilsdonk

Samenstelling team 2019/2020:

Bart van Boxtel, Ruben Donkers, Senn Donkers, Jordy Runge, Luuk Wels, Mike de Ridder, Luuc Pierik, Levin Sliedrecht, Guus Verheijen, Matthijs de Visscher, Morene de Klijn, Romec Dennissen, Ties Nooijen, Tuur Toorenaar, Jesse van Hooft, Micky van Gendt.


Trainen op:

- Dinsdag 20:00 - 22:00, Veld 3 en in kleedlokaal 7.


Email: 5e@fcderakt.nl





Shirtsponsor
.FC de Rakt 5 - Jambon.
Uitslagen
Datum Wedstrijd Uitslag
13 Oct Festilent 6 - FC de Rakt 5
-
06 Oct FC de Rakt 5 - Erp 8
-
29 Sep FC Uden 5 - FC de Rakt 5
-
22 Sep FC de Rakt 5 - Blauw Geel38/JUMBO 13
-
15 Sep FC de Rakt 5 - FC Uden 7
-
08 Sep Festilent 7 - FC de Rakt 5
-
01 Sep Udi 18 - FC de Rakt 5
-
Programma
Datum Tijd Aanwezig / Vertrek Wedstrijd Plaats
27 Oct 13:00 FC de Rakt 5 - Rhode/Van Stiphout Bouw 7UDEN
03 Nov 12:30 Volkel 5 - FC de Rakt 5VOLKEL
10 Nov 12:00 Boekel Sport 6 - FC de Rakt 5BOEKEL
17 Nov 13:00 FC de Rakt 5 - Vorstenbossche Boys 5UDEN
24 Nov 12:00 SCMH 4 - FC de Rakt 5VEGHEL
01 Dec 13:00 FC de Rakt 5 - UDI19/CSU 15UDEN
08 Dec 12:00 Gemert 9 - FC de Rakt 5GEMERT
02 Feb 10:00 Blauw Geel38/JUMBO 13 - FC de Rakt 5VEGHEL
09 Feb 13:00 FC de Rakt 5 - Boekel Sport 6UDEN
16 Feb 10:00 Vorstenbossche Boys 5 - FC de Rakt 5VORSTENBOSCH
08 Mrt 13:00 FC de Rakt 5 - FC Uden 5UDEN
15 Mrt 11:00 Erp 8 - FC de Rakt 5ERP
29 Mrt 13:00 FC de Rakt 5 - Volkel 5UDEN
05 Apr 12:00 UDI19/CSU 15 - FC de Rakt 5UDEN
19 Apr 13:00 FC de Rakt 5 - Gemert 9UDEN
10 Mei 13:00 FC de Rakt 5 - Festilent 6UDEN
17 Mei 12:00 Rhode/Van Stiphout Bouw 7 - FC de Rakt 5SINT-OEDENRODE
24 Mei 13:00 FC de Rakt 5 - SCMH 4UDEN