Wedstrijdschema van 16 September 2019 tot en met 29 September 2019
Datum Aanvang Aanwezig Vertrek Wedstrijd nr. Wedstrijd Plaats Scheids Kleedkamer scheids Kleedkamers Veld

16 September 2019 18:30 FC de Rakt JO11-2G - FC Uden JO11-2 Uden 1 / 2 2
16 September 2019 18:30 17:50 FC de Rakt JO15-1 - Udi19 JO15-2 Uden W. Bergmans 3 / 8 3
21 September 2019 09:00 51480HVCH JO8-3 - HEESCH /
21 September 2019 09:00 HVCH JO8 3 - FC de Rakt JO8-2G Heesch /
21 September 2019 09:30 49424 FC de Rakt JO9-1 - NLC03 JO9-1 UDEN 2 / 7 1
21 September 2019 10:00 46334Festilent JO10-4M - FC de Rakt JO10-1 ZEELAND /
21 September 2019 10:00 44546SJO/VITA JO11-1G - FC de Rakt JO11-2G HAREN NB /
21 September 2019 10:45 43962 FC de Rakt JO11-1G - HVCH JO11-2 UDEN K. Coppennolle 3 / 5 1
21 September 2019 12:15 40842Berghem Sport JO12-4 - FC de Rakt JO12-1G BERGHEM /
21 September 2019 12:30 42197 FC de Rakt MO15-1 - OSS20 MO15-1 UDEN F. de Bruijn 4 / 7 3
21 September 2019 12:30 38474 FC de Rakt JO13-1G - Berghem Sport JO13-2 UDEN H. Vissers 2 / 8 2
21 September 2019 12:30 11:30 36668 FC de Rakt JO15-1 - ST Estria/GVV57/SCV58 JO15-1 UDEN H. van Dijk 1 / 6 1
21 September 2019 13:00 37891Prinses Irene JO15-2 - FC de Rakt JO15-2 NISTELRODE /
21 September 2019 15:00 41594Schijndel/DE WIT MO19-1 - FC de Rakt MO19-1 SCHIJNDEL /
21 September 2019 15:00 35643 FC de Rakt JO17-2G - Erp JO17 3 UDEN F. de Bruijn 2 / 3 1
21 September 2019 15:00 33387UDI19/CSU JO19-5 - FC de Rakt JO19-1 UDEN /
21 September 2019 15:30 FC de Rakt Veteranen - Odiliapeel Veteranen Uden H. van Kessel 1 / 4 2
22 September 2019 10:00 22859 FC de Rakt 7 - Gemert 11 UDEN F. de Bruijn 2 / 4 1
22 September 2019 10:00 24350Vorstenbossche Boys 3 - FC de Rakt 3 VORSTENBOSCH /
22 September 2019 11:30 23213 FC de Rakt 8 - Odiliapeel/Braks Gro 4 UDEN W. Wijdeven 7 / 6 2
22 September 2019 12:00 28675 FC de Rakt VR1 - Margriet VR1 UDEN M. Franken 1 / 8 1
22 September 2019 12:00 17072RKVV Keldonk 4 - FC de Rakt 6 ERP /
22 September 2019 12:00 18233FC Uden 4 - FC de Rakt 4 UDEN /
22 September 2019 12:00 24093Schijndel/DE WIT 4 - FC de Rakt 2 SCHIJNDEL /
22 September 2019 13:00 22285 FC de Rakt 5 - Blauw Geel38/JUMBO 13 UDEN F. de Bruijn 3 / 5 3
22 September 2019 14:30 14504 FC de Rakt 1 - Irene 1 UDEN B. Hendriks (KNVB) 4 / 2 1
28 September 2019 09:00 48933Schijndel/DE WIT JO9-1 - FC de Rakt JO9-1 SCHIJNDEL /
28 September 2019 09:30 49759DAW Schaijk JO8-2 - UDEN 1R / 5 3
28 September 2019 09:30 FC de Rakt JO8-2G - DAW JO8 2 UDEN /
28 September 2019 10:00 49947Erp JO8-1 - FC de Rakt JO8-1 ERP /
28 September 2019 10:45 45571 FC de Rakt JO10-1 - UDI19/CSU JO10-6 UDEN 1L / 4 1
28 September 2019 10:45 42911 FC de Rakt JO11-2G - Cito JO11-1 UDEN 3R / 6 3
28 September 2019 11:00 43163Nulandia JO11-1 - FC de Rakt JO11-1G NULAND /
28 September 2019 11:15 39516HVCH JO13-2 - FC de Rakt JO13-1G HEESCH /
28 September 2019 12:00 42252Vorstenbossche Boys MO15-1 - FC de Rakt MO15-1 VORSTENBOSCH /
28 September 2019 12:30 37856TOP JO15 2 - FC de Rakt JO15-1 OSS /
28 September 2019 13:00 34314Volkel JO17-2 - FC de Rakt JO17-2G VOLKEL /
28 September 2019 15:00 41606 FC de Rakt MO19-1 - Festilent MO19-1 UDEN 1 / 4 1
28 September 2019 15:30 32891Gemert JO19-4 - FC de Rakt JO19-1 GEMERT /
28 September 2019 16:00 35823Berghem Sport JO17-2 - FC de Rakt JO17-1 BERGHEM /
28 September 2019 17:00 Erp Veteranen - FC de Rakt Veteranen Erp /
29 September 2019 10:00 22099Handel 5 - FC de Rakt 7 HANDEL /
29 September 2019 10:30 21623 FC de Rakt 4 - Blauw Geel38/JUMBO 15 UDEN H. Vissers 4 / 5 2
29 September 2019 11:00 28352Maaskantse Boys VR1 - FC de Rakt VR1 MAREN-KESSEL /
29 September 2019 11:00 17757Menos 3 - FC de Rakt 8 LANDHORST /
29 September 2019 12:00 25755 FC de Rakt 2 - UDI19/CSU 6 UDEN 2 / 7 1
29 September 2019 12:00 18254FC Uden 5 - FC de Rakt 5 UDEN /
29 September 2019 12:30 22415 FC de Rakt 6 - FC Uden 6 UDEN 3 / 6 2
29 September 2019 14:30 13568Nieuw Woensel 1 - FC de Rakt 1 EINDHOVEN /

Print (Stel het papier in op 'liggend / landscape')